| Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
Barr and Stroud onze trots de starterverrekijker Skyline 8x42. Het is niet juist om te denken dat deze beginners verrekijkers niet over goede eigenschappen zou bezitten. Beoordeel zelf de onderstaande specificaties ! U zult zien dat u heel veel kijkgenot wordt geboden voor een zeer aantrekkeleijk prijs. De Barr en Stroud Skyline 8x42 heeft multi gecoat optiek. Dit betekend dat er een grote hoeveelheid licht door de kijker wordt getransporteerd. Het beeld dat het oog binnenvalt is helder en contrastrijk.
De Barr en Stroud Skyline 8x42 is met nitrogeen gas gevuld. Dit betekend dat ze niet snel van binnenuit zullen beslaan als de kijker bloot staat aan grote temperatuurschommelingen en dat ze tegen een regenbuitje en spatje water kunnen.
De Barr en Stroud Skyline 8x42 heeft BaK-4 prisma's. Dit betekend dat de prisma's van een hoge kwaliteitssoort glas is gemaakt, waardoor er minder vertekening en aberatie zal zijn.
Als u voor het eerst op zoek bent naar een goede verrekijker die u zo af en toe eens mee wilt nemen naar de races of een wandeling door het bos, of ergens een vogeltje wilt spotten op uw voettocht door de Alpen, dan is deze kijker een aanrader. U zult er geen spijt van krijgen.
Kenmerken
- BaK-4 dakkant prisma's
- Multi coating op overige lensdelen
- Grote fijn instelknop met antislip bekleding
- Waterdicht getest op 1.5meter tot 3 minuten
- Met stikstof gevuld
- Twist-up oculairen
- Lichtgewicht Poly Carbonate behuizing met sterke rubber bekleding
- Oogafstand oculair tot lens 15.2mm
- Geschikt voor brildragers
- Oculair dioptri instelling +4 tot -4
- Statiefaansluiting
Wat zit er in de verpakking:
- Verrekijker Barr & Stroud Skyline 10x42
- Hoogwaardige tas
- Luxe Draagriem
- Lensdoppen
- Regendeksel
Specificaties Barr en Stroud Skyline 8x42 |
|
| Artikelnummer | 69869 |
| Artikelnaam | Barr & Stroud Skyline 10x42 |
| Type | Dakkant |
| Vergroting | 8 |
| Objectief lensdiameter | 42 mm |
| Pupiluittrede | 5,25mm |
| Oogafstand | 17,8mm |
| Interpupillaire distance (mm) | 56-74 |
| Schijnbaar gezichtsveld (°) | 4 |
| Gezichtsveld op 1000 m | 119m |
| Kortste scherpstelafstand | 4m |
| Lichtsterkte | 27,04 |
| Schemergetal | 18,33 |
| Diopter compensation | +/- 4 |
| Diopter adjustment side | Rechterkant |
| Interpupillaire distance (mm) | 56-74 |
| Glasmateriaal | BaK-4 |
| Coating optiek | Fully multi-coated |
| Focus systeem | Centrale scherpstelling |
| Oculairs voor brildragers | Ja |
| Splash-proof | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Beschermtas | Ja |
| Lenskap | Ja |
| Oculairdop | Ja |
| Gas gevuld | Ja (stikstof) |
| Draagriem | Ja |
| Statiefaansluiting | Ja |
| Body materiaal | Lichtgewicht polycarbonaat |
| Body bekleding | Rubber |
| Afmetingen (lxhxb) | 146x126x53 |
| Totaal gewicht | 670 gram |
| Product- en veiligheidsinformatie: |
| Fabrikant: | Optical Vision Ltd., Unit 3; Bury Buisness Park, IP30 9UP Bury St. Edmunds / Suffolk, GB, info@optical-vision.de |
| Verantwoordelijke persoon: | Optical Vision Limited, Duracher Straße 11, 87437 Kempten, DE, info@optical-vision.de |
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
| Neem contact met ons op |
| +31 0641385979 |
| info(at)mafoma.nl |
| Postadres |
| Mafoma |
| Rietgors 11 |
| 2811AS Reeuwijk |